Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Bezpečnostné prehliadky

... nikdy neviete kto sa pozerá

Technicko - bezpečnostné prehliadky priestorov

Takmer pre každú spoločnosť predstavuje jednu z najväčších hrozieb únik know-how smerom ku konkurencii. S neustálym vývojom rôznych miniatúrnych sledovacích zariadení je pre ľudí čoraz viac jednoduchšie odpočúvať rozhovory. V dôsledku toho existuje väčšie riziko úniku utajovaných informácií, keďže táto technológia je ľahšie dostupná a na jej obsluhu nie sú potrebné ani veľké odborné znalosti.

Chráňte si svoje súkromie

Technicko-bezpečnostné prehliadky priestorov (TBPP) sa vzťahujú na elektronickú a fyzickú kontrolu danej oblasti (bytu, kancelárie, automobilu ...) s cieľom lokalizovať a "zneškodniť" odpočúvacie zariadenia alebo akékoľvek nechcené sledovacie zariadenia, ktoré používa tretia strana na špehovanie svojho cieľa.

Naše TBPP identifikujú útoky z najširšej škály hrozieb vrátane skrytých kamier, odpočúvacích zariadení, zariadení GSM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, odpočúvania telefónov atď. Inšpekčné TBPP musia vždy pozostávať z dvoch častí, nakoľko každá časť vyžaduje iné vybavenie a metódy:

- hľadanie zariadení, ktoré vysielajú rádiové frekvencie (RF),

- zariadení, ktoré ich nevysielajú.

Odposluchy a skryté kamery môžu byť inštalované kdekoľvek

Technicko-bezpečnostné prehliadky priestorov často vykonávame pre súkromné osoby, ktoré nadobudli dôvodné podozrenie, že v ich dome, byte je pravdepodobne inštalované zariadenie, ktoré sleduje ich činnosť. V niektorých situáciách boli naši klienti oprávnene podozrievaví - v ich bytoch sme našli aktívne odpočúvacie zariadenia tzv. ploštice a špionážne kamery. V prípadoch, kedy sa nájdu takéto zariadenia v domácnostiach, ide v 99% prípadoch o prípady, kedy takéto zariadenia inštaloval práve jeden z partnerov na sledovanie toho druhého..

Obráťte sa na odborníkov

Ak sa obávate, že vás niekto sleduje, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali a požiadali o technicko-bezpečnostnú prehliadku vašich priestorov. Rýchlo a diskrétne skontrolujeme váš byt, dom, chatu alebo kanceláriu a v prípade potreby odstránime všetky nájdené zariadenia. Potom si môžete byť istí, že vaše súkromie je chránené.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi vám poradíme a pomôžeme.