Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Nájdeme odpovede na Vaše otázky

... a urobíme pre to maximum

Radi by sme Vám predstavili našu detektívnu kanceláriu, ktorá sa zameriava na súkromné vyšetrovania a poskytovanie bezpečnostných služieb. Pracujeme s tímom skúsených a odborne vyškolených súkromných detektívov, ktorí majú vysokú úroveň profesionalizmu a diskrétnosti.

Jednou z našich najčastejších služieb je sledovanie osôb. Disponujeme množstvom technologických prostriedkov na monitorovanie pohybu a aktivít ľudí a tak dokážeme zabezpečiť kvalitné a spoľahlivé sledovanie, ktoré poskytuje našim klientom cenné informácie.

Okrem sledovania osôb sa zaoberáme aj sledovaním majetku a pomáhame klientom zistiť, či sa s ich majetkom nezaobchádza nezákonne. Pomocou forenzných technológií a iných nástrojov dokážeme nájsť dôkazy o podvode alebo iných nezákonných aktivitách týkajúcich sa majetku. Odhaľovanie podvodov, zisťovanie nevery a lží sú tiež súčasťou nami poskytovaných služieb.

Naši súkromní detektívi sú trénovaní na to, aby dokázali zistiť pravdu a poskytnúť našim klientom dôkazy, ktoré potrebujú. Monitorovanie aktivít a hľadanie dôkazov je pre nás každodennou prácou, a preto máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Poskytujeme tiež služby forenzného vyšetrovania a zabezpečujeme ochranu majetku. Sme tu pre Vás a vaše potreby a veríme, že dokážeme pomôcť vyriešiť aj tie najnáročnejšie prípady.