Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Dokazovanie nevery

... nevera je strašiak mnohých vzťahov

Nevera vo vzťahu

Aj keď mnohí ľudia majú podozrenie, že ich partner podvádza, rozhodnú sa pre riešenie problému len v prípade, že majú dôkazy. Ale čo ak nevera trvá už dlhšie a vy žiadny dôkaz nemáte? Preverenie osoby za účelom odhalenia nevery je najlepšou možnosťou, ako takéto podozrenie potvrdiť alebo vyvrátiť. Týka sa nevera aj vás?

Ako odhaliť neveru

Ak si myslíte, že vás váš partner podvádza, existuje niekoľko varovných signálov, ktoré ho môžu prezradiť:

1. zrazu sa veľmi zaujíma o svoj vzhľad a začne sa inak obliekať
2. stáva sa vzdialenejším a uzavretejším
3. začne pracovať neskoro alebo častejšie chodí von
4. má menší záujem o sex s vami
5. je zaneprázdnený a rozptýlený
6. správa sa previnilo alebo obranne, keď mu kladiete otázky

Ak máte podozrenie, že je váš partner neverný, najmite si súkromného detektíva. Služobné cesty, časté odchody z domu či nočné výjazdy vám nedajú kľudne spávať a vy žijete v neistote. Pomôžeme vám zistiť pravdu, dodáme nezvrátiteľné dôkazy a váš partner sa z nevery už nevykrúti. Práve v tom spočíva naša odbornosť. Vieme, ako vyšetriť a zhromaždiť dôkazy o nevere bez ohľadu na to, ako dlho trvá.

Na diskrétne vyšetrovanie a odhalenie nevery používame najmodernejšie technológie a vybavenie. Náš tím skúsených detektívov vám poskytne odpovede a zabezpečí dôkazy, ktoré potrebujete, aby ste sa konečne upokojili - alebo podnikli potrebné kroky na ukončenie vášho vzťahu.

Ak máte podozrenie, že vás partner podvádza, kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si dôvernú konzultáciu. Môžeme vám pomôcť odhaliť tú skutočnú pravdu.

Pre viac informácií, ako svojpomocne a zadarmo odhaliť neveru, sme si pre vás pripravili túto návodnú brožúrku