Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Kamerové systémy

... návrh, montáž a servis kamerových systémov

Naša spoločnosť sa okrem iného špecializuje aj na kamerové systémy, ktoré sú navrhnuté na zabezpečenie bezpečnosti a ochrany majetku. Ponúkame komplexné služby od návrhu systémov prispôsobených vašim potrebám, cez profesionálnu montáž až po neustály servis a údržbu.

Návrh

Každý projekt začína dôkladnou konzultáciou a analýzou vášho priestoru, aby sme zabezpečili, že všetky kritické oblasti budú pokryté a že systém bude maximálne efektívny. Naše riešenia sú šité na mieru vašim požiadavkám.

Montáž

Naši technici sú certifikovaní a majú bohaté skúsenosti s inštaláciou rôznych typov kamerových systémov. Montáž prebieha rýchlo a efektívne s minimálnym rušením vašej každodennej činnosti. Po dokončení montáže vykonáme dôkladné testovanie celého systému.

Servis a údržba

Poskytujeme kompletný servis a pravidelnú údržbu vašich kamerových systémov, aby sme zabezpečili ich spoľahlivý a nepretržitý chod. Naša technická podpora je k dispozícii 24/7, čo zabezpečuje, že akékoľvek problémy budú rýchlo vyriešené.

Bezplatné obhliadky

Veríme, že kvalitný kamerový systém začína pochopením vašich potrieb. Preto ponúkame bezplatné obhliadky a konzultácie, kde sa dozviete viac o možnostiach, ktoré vám môžeme ponúknuť. Počas obhliadky posúdime váš priestor a poskytneme vám podrobný návrh riešenia prispôsobeného vašim požiadavkám.

Kontaktujte nás

Máte otázky alebo si prajete dohodnúť obhliadku? Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 949 007 949 alebo emailom na adrese info@sukromnydetektiv.eu

Tešíme sa na spoluprácu s vami a zabezpečenie vášho majetku.