Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Ako zistiť, či vás niekto sleduje pomocou GPS zariadenia: Odborná prehliadka vozidla ako riešenie

21/04/2023

Využívanie GPS zariadení na sledovanie osôb bez ich vedomia a súhlasu je nelegálne. Avšak, aj napriek tomu sa takéto zariadenia často používajú na sledovanie osôb bez ich súhlasu. Ak sa obávate, že aj vás niekto môže sledovať pomocou GPS zariadenia, existuje niekoľko spôsobov, ako to zistiť.

Jedným z najspoľahlivejších spôsobov, ako zistiť, či sa vám sleduje pohyb, je odborná prehliadka vášho vozidla. Táto prehliadka vám pomôže odhaliť prítomnosť GPS zariadenia v aute a poskytne vám podrobné informácie o tom, ako presne zariadenie funguje.

Ako prebieha odborná prehliadka vozidla?

Odborník na bezpečnostné zariadenia a GPS sledovanie vykoná prehliadku vášho vozidla, aby zistil, či sa v ňom nenachádza nežiaduce GPS zariadenie. Prehliadka zahŕňa detailné vyhodnotenie vášho auta, vrátane podvozku, karosérie, interiéru a elektronických systémov.

Odborník skúma každý kút vášho vozidla a hľadá neviditeľné GPS zariadenia. Po prehliadke dostanete správu o výsledkoch a budú vám poskytnuté rady, ako sa chrániť pred sledovaním pomocou GPS.

Ak sa pri prehliadke zistí, že v aute je GPS zariadenie, odborník vám ukáže, kde sa zariadenie nachádza a ako presne funguje. Potom môžete podniknúť ďalšie kroky na ochranu vášho súkromia.

Prečo by ste mali zvážiť odbornú prehliadku vozidla?

Hoci existuje niekoľko spôsobov, ako sa chrániť pred sledovaním pomocou GPS, odborná prehliadka vášho vozidla je jedným z najspoľahlivejších spôsobov, ako zistiť, či sa niekto snaží sledovať váš pohyb. Vďaka odbornej prehliadke získate dôkladné informácie o prítomnosti GPS zariadení v aute, ktoré by vám mohli pomôcť zabrániť sledovaniu.