Konzultácie denne  od 9.00 do 17.00 hod.

Skrytá mini kamera Zetta ZIR32

08/05/2023

Skrytá mini kamera Zetta ZIR32 je špičkovým zariadením, ktoré zaručuje bezpečnosť vášho domova, kancelárie alebo iných priestorov. S jej širokým uhlom záberu 160°, jednoduchým ovládaním a dlhou výdržou, bude táto kamera jedným z najlepších zariadení na trhu v oblasti monitorovania. 

Kľúčové vlastnosti kamery Zetta ZIR32

 1. Jednoduché ovládanie: Kamera je navrhnutá tak, aby bola jednoducho ovládateľná pomocou tlačidiel na bokoch kamery. LED diódy slúžia na signalizáciu stavu zariadenia.
 2. Nočné videnie: Zetta ZIR32 je vybavená nočným videním do 5 metrov, čo zabezpečuje kvalitné záznamy aj v prípade slabého osvetlenia.
 3. Tri druhy detekcie: Kamera disponuje tromi typmi detekcie - pohybom, vibráciami a hlasom. Tieto možnosti zaručujú ešte väčšiu presnosť pri detekcii podozrivých aktivít.
 4. Podpora pamäťových kariet: Kamera podporuje microSD karty až do veľkosti 64GB, čo umožňuje dlhodobé nahrávanie bez potreby častého vymazávania záznamov.
 5. Výdrž kamery: Zetta ZIR32 ponúka až 20 hodín nepretržitého nahrávania alebo až 5 mesiacov v móde detekcie vibrácii či pohybu, spolu s aktívnym šetriacim módom a plne nabitou batériou.
 6. HD rozlíšenie: Kamera nahráva video až v HD rozlíšení (720p alebo 360p podľa vášho výberu), čo zabezpečuje kvalitné záznamy aj pri pohybe alebo zväčšení obrazu.
 7. Kompresia H.264: Táto kamera využíva kompresiu H.264, čo umožňuje ušetriť miesto na pamäťovej karte bez znižovania kvality záznamu.

Flexibilné možnosti nahrávania a nastavenia

Zetta ZIR32 ponúka tri módy nahrávania, z ktorých si môžete vybrať. Máte tiež možnosť nastaviť si vlastný mód cez softvér po pripojení zariadenia k vášmu PC. Tieto možnosti poskytujú maximálnu flexibilitu pri prispôsobení kamery vašim potrebám a požiadavkám.

Diskrétne umiestnenie a výnimočná výdrž

Kamera Zetta ZIR32 je navrhnutá tak, aby bola nenápadná a mohla byť umiestnená na rôznych miestach, napríklad na stole alebo polici. Vďaka detekcii pohybu zaznamená akýkoľvek pohyb v monitorovanom priestore. S výdržou až 5 mesiacov v móde detekcie vibrácie či pohybu, dokáže táto mini kamera postrážiť vašu kanceláriu, sklad, či byt aj keď budete preč aj celý mesiac!

Špecifikácie

 • Rozmery: 110 x 60 x 21mm
 • Váha: 113g
 • Kapacita batérie: 2400mAh
 • PIR detekcia je funkčná do 5 metrov

Záver

Skrytá mini kamera Zetta ZIR32 je spoľahlivým a výkonným zariadením, ktoré poskytuje širokú škálu funkcií a dlhú výdrž na jedno nabitie. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú efektívny spôsob monitorovania a zabezpečenia svojich priestorov. S jednoduchým ovládaním, širokým uhlom záberu a vynikajúcou kvalitou záznamu, táto kamera predstavuje vynikajúcu investíciu do vašej bezpečnosti.

Ak máte záujem o kúpu alebo prenájom tejto mini kamery, kontaktujte nás.